11 Mayıs 2021

Hit CANAVARI

Google SEO Hizmeti, Dijital Pazarlama, Uzman Makaleler

SU KAÇAKLARI CİHAZLA NASIL BULUNUYOR

Aslında bu sorunun cevabı çok basit, teknoloji sağ olsun, teknolojinin girmediği bir alan artık yok ve tesisatçılarda kendilerini zamana uydurarak son sistem elektronik cihazlarla çalışmaya başlamışlar ve sizlerin mutluluğu için duvar veya yerleri kırmadan su kaçaklarının tam yerini bulmayı başarmışlardır. Cihazla su kaçağı tespiti artık çok kolay, hassas kameralarla su kaçağının olduğu yer dinleniyor ve yine en yeni aletlerle net olarak yeri belirlendikten sonra kimyasallar zerk edilerek kaçağın olduğu yer kapatılıyor ve bir daha aynı yerden su kaçağının olması, imkansız hale getiriliyor. Ve bu işlem en fazla birkaç saat içinde gerçekleştiriliyor. Su kaçağının sizi korkutmasına izin vermeyecek ve hemen size ve yakın güvenilir ve işini iyi yapan bir tesisatçı ile iletişim kurarak bu sıkıntınızdan kurtulacaksınız.

 

Su kaçakları insanların hep gözünü korkutmuştur, zira eskiden su kaçağı denince hemen insanın aklına kırılıp dökülen duvarlar, yerler gelirdi, hala aynı şekilde olduğunu sanan kişiler kaçak lafı edildiğinde huzurları kaçmakta ve arkasından gelecek tadilatları düşünerek zorlanmaktadırlar. Hiç korkmayın, Su kaçağı tespiti artık bilgisayarlı kameralar ve teknik aletlerle yapılmakta ve hiçbir yerin kırılmasına gerek kalmamaktadır.Kaçağın olduğu yer bulunduktan sonra oraya hemen müdahale eden tesisatçılar, döktükleri kimyasal maddelerle kesin olarak kaçağı kapatabilmektedir. Dökülen kimyasalların borularınıza hiçbir yan etkisi yoktur, aşınma gibi şeyler yapmaz.

 

Su kaçakları, yılların getirisi ile, eskiyen tesisatlarla, yapılan işçiliklerin kalitesizliği ile ortaya çıkmaktadır. Hemen önlem alınmazsa başımıza daha büyük sorunlar çıkarır, lekeler oluşur, küf ve rutubet alır başını gider ve sonrasında boya badana masrafları ile iyice altından kalkılmayacak durumlara yol açar. Su kaçağı nasıl bulunur sorusuna cevap verebildiğimizi umuyoruz. Elektronik cihazların yardımı ile kesin olarak belirlenen su kaçağı yeri, uzman ekiplerce yapılan müdahale ile hemen ortadan kaldırılır ve sonrasında üzülmenizi gerektirecek bir problemin kalmamasına çalışılır. Kimyasal kullanımı ile kesin olarak kapatılan su kaçağı, aynı yerden bir daha kaçak yapmayacak kadar kaliteli bir işçilikle halledilir.