9 Ağustos 2022

Hit CANAVARI

En İyi Firmalar, Google SEO Hizmeti, Dijital Pazarlama, Tanıtım Yazısı

Ebru Gündeş Jürisi Olduğu Yarışmada Büyük Bir Gaf Yaptı

Son yıllarda gerek siyasi (eşi nedeniyle) gerek magazinsel hayatıyla sürekli gündemde olan Ebru Gündeş, jürisi olduğu O Ses Türkiye yarışmasında büyük bir gafa imza attı.

O Ses Türkiye yarışmasında jüri üyesi olarak yer alan sanatçılar sahneye çıkan yarışmacıyı dinlemeye başladılar. Jüri üyelerinden çoğunluk yarışmacının yorumunu çok beğendikleri için onay düğmesiyle yarışmacıyı gruplarına alabilmek için döndüler. Yarışmacıyı ikna etmek için öncelikle jüri üyesi Murat Boz konuşma yaptı. Yarışmaya katılan ve çok beğenilen yarışmacı Karadeniz Bölgesi’ne ait bir parça seslendirmiştir. Murat Boz konuşmalarında yarışmacıya nereli olduğunu sordu ve Dersimli olduğunu öğrendi. Daha sonrasında Karadenizli bir insan olarak Karadeniz türküsünü bu denli güzel seslendiren yarışmacıyı grubuna almak istediğini belirtti. Grubuna yarışmacıyı alabilmek için söze giren Ebru Gündeş ise yarışmacıya önce övgüler yağdırdı. Ardından yarışmacıya Karadenizli bir insanı grubuna almaktan gurur duyacağını söyledi. Dersim’in Karadeniz Bölgesi’nde yer aldığı algısını oluşturan Ebru Gündeş, yapmış olduğu gafla sosyal medyadan da büyük tepki gördü. Tepkiler arasında Ebru Gündeş’in Türkiye’nin illerinin hangi bölgede olduğunu bilmediği ve buna rağmen milyonların onu dinlediği, bu durumun ona haksız kazanç getirdiği gibi konulara değinilerek yorumlar yapıldı. Ebru Gündeş’in ise bu gaf sonrasında yapacağı açıklama merakla bekleniyor.

Son dakika haberlerini, güncel bilgileri, siyasi gelişmeleri takip etmek için haber sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Teknoloji - Betovis - Eğitim - Sağlık Konuları - Tıbbi Çözümler - İş Dünyası - Oyun - Gezi Rehberi - SEO Dostu Makaleler