9 Ağustos 2022

Hit CANAVARI

En İyi Firmalar, Google SEO Hizmeti, Dijital Pazarlama, Tanıtım Yazısı

Beşiktaş’ta Savunma İçin Yeni İsim Nkoulou

Beşiktaş teknik direktörü Şenol Güneş devre arasında yapacağı transferle ilgili olarak çalışmalara başladı. Deneyimli hoca ara transfer döneminde takıma mutlaka bir savunma oyuncusunu almanın yollarını arıyor. Takımdan alınan son haber verilerine göre Gökhan Keskin tarafından izlenen ünlü futbolcu Nicolas Nkoulou’ya Şenel Güneş onay verdi. Keskin, 25 yaşındaki savunma oyuncusunu Fransa’ya giderek izledi. Beşiktaş Nkoulou’ya 2-3 milyon euro arasında bir ücret ödeyerek takıma transfer etmeyi planlıyor.

 

Beşiktaş kulübünden gelen son haber Pedro, Ersan Gülüm ve Rhodolfo gibi deneyimli isimlerden oluşan savunma hattına Nkoulou’ya ilave ederek daha sağlam bir savunma hattı oluşturmak. Hatta devre arasında bu oyuncularla yollarını ayırma ihtimali de bulunan Güneş bu yüzden de ünlü oyuncunun transferine sıcak bakıyor. Fransa’nın Marsilya takımında forma giyen ünlü oyuncunun takımla olan sözleşmesi ise sezon sonunda bitiyor. Beşiktaş’ın transfer çalışmalarında etkin bir yol oynayan Gökhan Keskin daha önce gerçekleştirilen Rhodolfo transferinde de oldukça etkili olmuştu. Keskin bu kez de Şenol Güneş tarafından istenilen Nicolas Nkoulou transferi için de bizzat Fransa’ya gitti ve oyuncuyu yerinde inceledi. Kesin tarafından deneyimli oyuncu için yönetime sunulan rapor olumlu. Şenol Güneş’te oyuncunun görüntülerini defalarca izleyerek olumlu karar verdi. Kamerunlu oyuncunun bonservis değeri 13 milyon euro ancak Beşiktaş kulübü oyuncuyu daha cazip ücretlerle renklerine katmayı planlıyor.

Teknoloji - Betovis - Eğitim - Sağlık Konuları - Tıbbi Çözümler - İş Dünyası - Oyun - Gezi Rehberi - SEO Dostu Makaleler