7 Aralık 2021

Hit CANAVARI

Google SEO Hizmeti, Dijital Pazarlama, Uzman Makaleler

Su Kaçağı Tespiti Ve Kalorifer Petek Temizliği

Su tesisat borularında tıkanıklık olduğu için tıkanıklık açma işlemleri uygulamak zorunda kalan insanlar, bir daha bu sorun ile karşılaşmamak için tıkanıklığa neden olan etkenleri öğrenmek isterler. Tıkanıklığın en büyük sebeplerinden biri su giderlerine atılmış olan ve çözünmeyen katı çöplerdir. Bunun için giderler düzenli olarak temizlenmelidir ve herhangi bir çöp atılmamalıdır.

Su Kaçaklarında Montaj Hataları

Tıkanıklığın yanı sıra su borularında sızıntı gibi sorunlara da rastlanır. Bu sızıntıların nedenlerinden biri tesisat kurulumu sırasında yapılan hatalı montajlar olabilir. Birbiri içine tam olarak geçirilmeyen borulardan akan su bir zaman sonra sızıntı yapmaya başlar. Bu sızıntının durdurulabilmesi için ilk yapılması gereken işlem su kaçağı tespiti olur.

Merkezi Isıtmada Karşılaşılan Sorunlar

Özellikle eski evlerde kullanılan merkezi ısıtmalar, düzenli olarak çeşitli bakımlara tabi tutulurlar. Bunlardan biri olan kalorifer petek temizliği ısınmanın en iyi bir biçimde sağlanabilmesi için gereklidir. Aksatılan petek temizliği zaman içerisinde kalorifer içinde yer alan suyun kirlenerek tam ısınmaması ve borulardan rahat geçememesine neden olur.

Asya Tesisat olarak; Kalorifer petek temizliği, petek temizliği, su kaçağı tespiti, tıkanıklık açma, pimaş açma, gider tıkanıklığı açma gibi ve daha birçok tesisat işlerinizde hizmetlerimizi İstanbul ilinde ve aşağıdaki ilçelerde aktif olarak gerçekleştirmekteyiz.

Bahçelievler – Arnavutköy – Avcılar – Bağcılar – Bakırköy- Başakşehir
Bayrampaşa – Beşiktaş – Beylikdüzü – Beyoğlu – Büyükçekmece – Çatalca
Esenler – Esenyurt – Eyüp – Fatih – Gaziosmanpaşa – Güngören
Kâğıthane – Küçükçekmece – Sarıyer – Silivri – Sultangazi – Şişli – Zeytinburnu

Yukarıdaki tüm ilçelerde eksiksiz ve kusursuz hizmet anlayışını benimseyen firmamız size bir telefon kadar yakın!

www.asyatesisat.com
www.asyatesisat.org

Teknoloji - eğitim, sağlık konuları, tıbbi çözümler - SEO dostu makaleler - istanbul boğaz turu