5 Ekim 2022

Hit CANAVARI

En İyi Firmalar, Google SEO Hizmeti, Dijital Pazarlama, Tanıtım Yazısı

Saç Ektirme Fiyatları

Saç dökülmesi insanlarda görülen çok sık bir rahatsızlıktır. Bu konuda kimi zaman çoğu kişi çaresizce beklemektedir. Çaresiz olmalarının nedeni ise bu rahatsızlığın genetik olmasıdır. Eğer dedeniz, babanız, dayını, amcanız kel ise maalesef yapabileceğiniz pek bir şey bulunmamaktadır. Saçlarınızın döküleceğine %100 garanti verebilirim.

Bu konuda yapabileceğiniz tek şey saç ektirmek olacaktır. Bu konuda da kesin bir garanti bulunmamaktadır. Demek istediğim, kelliğinizi engelleyemezsiniz. Sadece bu süreyi birkaç yıl daha uzatabilirsiniz.

Şuan da saç ekimi konusunda birçok merkez hizmet vermektedir. Özellikle yurt dışında çok uygun fiyata saç ekimi yapan sağlık kuruluşları bulunmaktadır. İsterseniz buralara giderek saç ektirebilirsiniz. Fiyat olarak yaklaşık olarak 1.000 Türk Lirası gibi bir fiyat istenmektedir. Bu ortalama bir fiyattır. Kişiye göre değişkenlik gösterebilmektedir. Örneğin saçlarınız tamamen yok ve ektirmek istiyorsanız, sizin seans sayınız normal dökülenlere göre daha fazla olacağından, ödemeniz gereken miktarda bu bağlamda artacaktır. Türkiye’de bu işi yapan pek fazla kuruluş bulunmamaktadır. Genel olarak ilaç ve saç çıkartıcı ürünler satan firmalar, saç ekimi pek yapmamaktadırlar.

Türkiye’de eğer isterseniz bir cildiye uzmanına da gidebilir ve saç ektirebilirsiniz. Cildiye uzmanları yaptıkları iğne ile yeniden saç çıkartmayı başarıyorlar ancak; garantisi bulunmamaktadır. Bu saç ekimi ücreti son derece uygundur. Çünkü kullanılan malzeme “kortizon”dur. Bu yüzden 1 iğne fiyatı 5 Türk Lirası civarıdır. Eğer isterseniz bu şekilde de saç ekimi yaptırabilirsiniz ve saçlarınızın dökülmesini birkaç sene daha uzatabilirsiniz.

Anlattıklarımın haricinde bir saç ekimi maalesef bulunmamaktadır. Tercih etmeniz gereken yollar bunlardır ve ister en uygun ve acılı (kortizon iğnesi) olanı seçebilir ya da bu hizmeti veren kuruluşlara giderek burada saçlarınızı ektirebilirsiniz. Saç ekirme fiyatları konusunda daha fazla bilgi almak için www.sacektirmefiyatlari.net adresine girebilirsiniz.

Mp3 indir - Teknoloji - Betovis - Eğitim - Sağlık Konuları - Tıbbi Çözümler - İş Dünyası - Oyun - Gezi Rehberi - SEO Dostu Makaleler