1 Aralık 2021

Hit CANAVARI

Google SEO Hizmeti, Dijital Pazarlama, Uzman Makaleler

Rafkur Raf Sistemleri, Depo Market Rafları

Rafkur raf sistemleri, depo market rafları alanında 20 yılı aşkın tecrübesiyle üretim ve satışlarına devam etmektedir. Günümüz perakende sektöründe yaşanan gelişmeler ve alışveriş merkezlerinin çoğalması ürün satış noktalarının görselliğini ön plana çıkarmaktadır. Buradan hareketle yaptığımız işin ciddiyeti çok önem kazanmaktadır.

Depo market rafları , mağaza, ev tekstili, züccaciye, ayakkabı, parfümeri, bijuteri, kırtasiye, elektronik, beyaz eşya, cep telefonları, hırdavat, oto aksesuarları, depolama, arşivleme vb. sektörlere pratik, uygun ve çok amaçlı raf sistemlerini geliştirip; fuar standları, teşhir bankoları, müşterilerin istek ve beklentilerine çözüm getirecek farklı ürünlerle alternatif sunmaya devam etmektedir.

Rafkur olarak amacımız İstanbul raf sistemleri konusunda çok büyük yol katetmenin verdiği gururla; Market ekipmanları ve Raf sistemleri sektöründe; Kaliteli, ekonomik, uzun ömürlü, taşıma kapasitesi ve sürekliliği yüksek kullanım kolaylığı sağlayan ürünleriyle, sürdürülebilir karlılık elde ederek, rekabet gücünü artıran, müşteri memnuniyetini ön planda tutan, pazarda bilinen ve tercih edilen bir marka olmaktır.

Ürünler ve hizmetlerimiz için http://www.rafkur.com.tr/ adresimizi ziyaret ediniz.

Teknoloji - eğitim, sağlık konuları, tıbbi çözümler - SEO dostu makaleler - istanbul boğaz turu