1 Aralık 2021

Hit CANAVARI

Google SEO Hizmeti, Dijital Pazarlama, Uzman Makaleler

Mobilya Fotoğrafçılığı

Engin Yıldız Studıo 1996 yılında fotoğrafçılık serüvenine başlamıştır. Birbirinden farklı alanlarda uygun ekipman ile birlikte işine profesyonel olarak devam etmekte ve dekorasyon, mobilya fotoğrafçılığı konusunda çalışmalarını sürdürmektedir. Şile’de yer alan stüdyo hem sakin hem de sessiz olduğu için kurucuların tercih sebebi olmuştur. Kurumsal fotoğraf çekimi yapan profesyonel markalar arasında kısa sürede yer almayı başarmıştır.

Mobilya Fotoğrafçılığı

Gerekli olan tecrübe, bilgi birikimi, azim ve ekip ekipman olmadan iyi bir fotoğraf çekimi yapılması zor bir iştir. Stüdyoda her işe uygun ekipman ile birlikte başarılı bir mobilya fotoğrafçısı olmayı başarmıştır. Çoğu işveren fotoğrafın yaratmış olduğu algıdan habersiz olduğu için stüdyo çekimleri sonucunda kendileri de gördüklerine hayran kalırlar.

Fabrika ve Otel Fotoğraf Çekimi

Farklı alanlarda uzman olmayı başarmış olan firma fabrika fotoğraf çekimi için önce çekim alanını görmek ve fabrikanın büyüklüğünü görür. Daha sonrasında fotoğraf çekimleri için ilgili ekipmanları belirler ve planlı olarak çekime başlar. Aynı zamanda otel fotoğraf çekimi hizmeti de bu ekipmanlar ve bilgili ekip ile birlikte sağlanabilir.

Teknoloji - eğitim, sağlık konuları, tıbbi çözümler - SEO dostu makaleler - istanbul boğaz turu