3 Haziran 2023

Hit CANAVARI

Organik Hit, Google SEO Hizmeti, Dijital Pazarlama Uzmanı

KILIÇDAROĞLUNA OĞLUNDAN ELEŞTİRİ

Cumhuriyet Halk Partisi lideri Kemal Kılıçdaroğlu oğlundan eleştiri aldı. Kerem Kılıçdaroğlu, konu ile ilgili olarak, röportaj verdi.

CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu’ nun oğlu Kerem Kılıçdaroğlu, ‘’1 Kasım seçimleri ve CHP’’ konulu olarak hazırladığı doktora tezi için yaptığı araştırmanın ardından, İrfan Bozan’ a konuştu. Kerem Kılıçdaroğlu, CHP ‘ nin meydanlara çıkmak yerine, evlere gitmesinin daha gerekli ve önemli olduğunu söyledi. Maddi yardım konusunda CHP’ nin yeterli güce sahip olmadığını söyleyen Kerem Kılıçdaroğlu, yinede yılda bir iki kez stand açmak yerine, belli mahalle ve bölgelere düzenli olarak gidelmesi ve ev ziyaretleri ygapılmasının önemini vurguladı. AKP’ nin mahalle muhtarları ile arasının iyi olduğunu böylelikle mahallelerde ihtiyacı olan insanları tespit etmekte başarılı olduklarını söyleyen Kılıçdaroğlu, AKP’ nin bu insanlara rahatlıkla ödenek ayırabildiğini ancak CHP ‘nin bunu yapacak gücü olmadığı içi seçmenler ile arasını iyi tutmasının şart olduğunu söyledi.

Son haber verilerine göre CHP’ nin en büyük hatasının, bu tarz çalışmaları sadece seçim dönemlerinde yapmaları olduğunu söyleyen Kerem Kılıçdaroğlu, CHP’ nin bu tutumunu değiştiremezse, oylar konusunda her zaman AKP’ nin gerisinde kalacağını söyledi.

Müzik Dersi - Mp3 indir - Teknoloji - Eğitim - Sağlık Konuları - Tıbbi Çözümler - İş Dünyası - Oyun - Gezi Rehberi - SEO Dostu Makaleler