24 Haziran 2021

Hit CANAVARI

Google SEO Hizmeti, Dijital Pazarlama, Uzman Makaleler

FIRIN İLAÇLAMA YAPTIRIR İKEN DİKKATLİ OLUNUZ

Fırınınızı ilaçlama yaptırmadan önce uygulama yapılacak alanın ön keşif personelleri tarafından incelenmesi maddi ve de zaman kayıplarının önüne geçilmesi açısından oldukça önemli bir yere sahiptir. Ayrıca Tarım Bakanlığının 30 Mart 2005 tarihli resmi Gazetede yayınlanan kanun gereğince Gıda ile teması bulunan madde ve malzemelerin kontrolü ve denetimi piyasa gözetimi, gereğince işletmelerin düzenli olarak böcek ilaçlama yaptırmaları gerekmektedir.

Fırın ve de pastane tarzı işletmeler haşerelerin en fazla görüldüğü alanlar arasında yer almaktadır. Gıda üretimi yapılan işletmelerde hijyenik bir ortam sağlanması insan sağlığı açısından oldukça önemli bir yer kaplamaktadır.

Fırınınızı ilaçlama yaptırmadan önce alanın iyi etüt edilmesi ve de fizibilite raporu çıkarılması ve uygulamanın bu rapor doğrultusunda yapılması gerekmektedir. Amatörce yapılan pire ilaçlama neticesinde zararlılardan kurtulmak isterken çok daha büyük risklerle karşılaşmak olasılığı oldukça yüksektir. Kimyasalları uygulayan personel bu sorumluluğun bilincinde olmalıdır. Bu yüzden fırın ilaçlama yaptırırken mutlaka profesyonel bir ilaçlama firması aracılığı ile yardım alınız.

 

http://www.careilaclama.com