7 Aralık 2021

Hit CANAVARI

Google SEO Hizmeti, Dijital Pazarlama, Uzman Makaleler

En Uygun Parça Kontör Bayiliği Şirketi

İletişim, günümüz insanının olmazsa olmazıdır ve bu alanda en sık kullanılan araç telefondur. Telefonların aktif kullanılabilmesi için de kontöre ihtiyaç vardır. Bu yüzden herhangi bir işletmeniz varsa toptan kontör satışı yaparak gelirinizi arttırabilirsiniz. Aktif Kontör şirketi parça kontör bayiliği vererek Türkiye’nin her yerinde iş ortakları oluşturuyor.

En Ucuz Parça Kontör Sistemi

Aktif Kontör şirketi, ülkemizde bulunan Vodafone, Turkcell ve Türk Telekom operatörlerinin üçünün de kontör satışını bayilerine sağlıyor. Dolayısıyla bayilik kaydı alarak tek kalemde üç operatörün de parça TL bayili almış oluyorsunuz. Şirket, yapmış olduğu anlaşmalarla en ucuz parça kontör sistemi ile hizmet veriyor. Bu sayede sizin alacağınız pay da artmış oluyor.

7/24 Parça Kontör Yükleme Hizmeti

Şirket, kendilerine ait güçlü bir sistem üzerinden bayilerine hizmet veriyor. Üyelik sayfanızı açarak dilediğiniz zaman parça kontör yükleme yapabiliyorsunuz. Yaptığınız işlemlerin günlük, haftalık, aylık, yıllık raporlarını alabiliyor, ne kadar fatura ödeme, TL yükleme yaptığınızı, ne kadar kazanç elde ettiğiniz görebiliyorsunuz.

Teknoloji - eğitim, sağlık konuları, tıbbi çözümler - SEO dostu makaleler - istanbul boğaz turu