9 Ağustos 2022

Hit CANAVARI

En İyi Firmalar, Google SEO Hizmeti, Dijital Pazarlama, Tanıtım Yazısı

2 Bin 200 Komiser Yardımcısı Alınacak

Polis Amirleri Eğitimi Merkezi Müdürlüğü bünyesinde okumak üzere öğrenci olarak katılacak olan 2 bin 200 komiser yardımcısının alımının yapılacağı verilen bir haber ile duyuruldu. Ön başvuru süreci 17 Temmuz ile 2 Ağustos 2017 tarihleri arasında yapılacak olan bu başvurularda kişilerin bazı şartlara sahip olması bekleniyor.

Hangi Şartlar Aranıyor?

Başvuru yapacak olan kişiler için hazırlanmış haberler bazı şartların zorunlu tutulduğunu gösteriyor. Bunlardan ilki emniyet mensubu olmayanlardan komiser yardımcısı adayının seçileceği yönünde olmaktadır. Gelen bilgilerle son dakika haberler almış olan kişiler şartı sağlamaları halinde başvurularını yaparak sürece dahil olabilecek.

2 Bin Erkek 200 Kadın Alınacak!

Toplamda 2 bin 200 olarak güncel haberler şeklinde belirtilmiş olan alım sayısının 2 bininin erkek 200’ünün ise kadın olacağı belirtiliyor. Bu kişilerin lisans mezunu ya da bunlara denk bir yükseköğrenim kurumundan yurt dışında mezun olması bekleniyor. Başvurularla ilgili son haber bilgilerine ulaşmak isteyen kişilerin süreçte mutlaka Polis Akademisi Başkanlığı’nın internet sitesini ziyaret etmesi gerekiyor.

Teknoloji - Betovis - Eğitim - Sağlık Konuları - Tıbbi Çözümler - İş Dünyası - Oyun - Gezi Rehberi - SEO Dostu Makaleler