25 Haziran 2022

Hit CANAVARI

En İyi Firmalar, Google SEO Hizmeti, Dijital Pazarlama, Tanıtım Yazısı

Türkiye’nin En Büyük Online Sigorta Portalı

Sigorta Şirketi

Sigorta Şirketi

Sigortasirketi.com.tr, Kasko, Zorunlu Trafik Sigortası, Tamamlayıcı Sağlık Sigortası, Özel Sağlık Sigortası, DASK, Konut Sigortası, Cep Telefonu Sigortası, Yıllık Hayat Sigortası, Seyahat Sigortası ve BES (Bireysel Emeklilik Sigortası) Sigorta ihtiyaçlarınız için bütçenize ve ihtiyaçlarınıza en uygun teklifleri sizlere sunar.

Türkiye’nin en büyük memnun müşteri portfolyosuna sahip online sigorta sorgulama ve alım platformu olan Sigortasirketi.com.tr, bugüne kadar 9.2 milyondan fazla kişiye 18 milyonun üstünde sigorta teklifi iletti.

Sigortasirketi.com.tr Kimdir?

Sigortasirketi.com.tr, müşterilerine tek seferde 30’dan fazla sigorta şirketinin tekliflerini ileterek %50’ye varan kişiye özel indirim avantajı ve en iyi fiyat garantisini ile hizmet verir. Türkiye’nin en büyük memnun müşteri portfolyosuna sahip olan tek sigorta platformudur. Sigortacılık sektöründe 22 yılı aşan tecrübeye sahip olan Sigortasirketi.com.tr, 640+ kişilik ekibiyle 7/24 sizlere hizmet vermeye devam ediyor..

Sigortasirketi.com.tr Ne Yapar?

En iyi sigorta tekliflerini almak, karşılaştırmak ve en iyi fiyat garantisi ile tüm sigorta ihtiyaçlarını karşılamak için kullanabileceğiniz Sigortasirketi.com.tr platformu, Türkiye’nin en prestijli 30’dan fazla sigorta şirketi ile anlaşmalıdır. Tek seferde 30’dan fazla sigorta şirketinden alabileceğiniz onlarca teklifle bütçenize ve ihtiyaçlarınıza en uygun sigorta hangisi öğrenebilirsiniz. Ek olarak size özel internet indirimi ve en iyi fiyat garantisi ile satın alabilirsiniz. Ödeme esnekliğimiz sayesinde nakit, kredi kartı ve banka kartınız ile dilerseniz taksitli dilerseniz peşin olarak ödeme yapabilirsiniz.

Sigortasirketi.com.tr’den En İyi Sigorta Teklifi Nasıl Alınır?

İstediğiniz sigorta türüne göre doldurduğunuz her teklif formu, Sigortasirketi.com.tr’nin anlaşmalı olduğu 10’dan fazla sigorta şirketinin tekliflerini size özel indirimlerle 3 dakika içerisinde sizlere iletir ve değerlandırmadan satın alım aşamasına kadar ücretsiz danışmanlık verir. Sigorta danışmanlarımızı sigorta almasanız bile 7/24 arayarak bilgi alabilirsiniz.

Sigorta Sirketi.com.tr Tarafından Sunulan Sigorta Çeşitleri Nelerdir?

Sigortasirketi.com.tr, Kasko, Zorunlu Trafik Sigortası, Tamamlayıcı Sağlık Sigortası, Özel Sağlık Sigortası, DASK, Konut Sigortası, Cep Telefonu Sigortası, Yıllık Hayat Sigortası, Seyahat Sigortası ve BES (Bireysel Emeklilik Sigortası) Sigorta ihtiyaçlarınız için bütçenize ve ihtiyaçlarınıza en uygun teklifleri sizlere sunar.

Sigortasirketi.com.tr ile Anlaşmalı Sigorta Şirketleri Listesi

Hdi, koru, neova, orient, Quick, ray, sompo, şeker, tmt, Türkiye, Türk nippon, unico, zurich, ak, Allianz, Ankara, atlas, corpus, doğa, generali, gri, groupama, gulf, acıbadem, AXA, demirhayat, Anadolu ve Eureko Sigorta.

Sigortasirketi.com.tr’nin Ayrıcalıkları Nelerdir?

Sigortasirketi.com.tr’den en iyi sigorta şirketlerinin tekliflerini almak 3 adımda ve 3 dakikada mümkün. Türkiye’nin en prestijli 30’dan fazla sigorta şirketi ile anlaşmalı olan Sigortasirketi.com.tr, aradığınız her türde sigorta için onlarca teklifi anında sizlere iletir. Bunlar arasında ihtiyaç duyduğunuz özellikleri taşıyan sigorta hizmetinin hangisi olduğunu belirleme kosusunda uzman sigorta danışmanlarımız sizlere ücretsiz olarak yardımcı olur. Ayrıca Sigortasirketi.com.tr uzman sigorta danışmanları, istediğiniz sigorta ile ilgili tüm sorularınızı yanıtlamaya 7 gün 24 saat hazırdır.

İnternet İndirimi ile Yüzde 50’ye Varan Fiyat Avantajı

Sigortasirketi.com.tr aracılığı ile bütçenize en uygun fiyatla sigorta almak isteyenlere anında 30’dan fazla sigorta şirketinin teklifini iletme özelliği sayesinde %50’ye varan oranda fiyat indirimi ile bütçenizi zorlamaz. İnternet indirimlerini görmek için istediğiniz sigorta türünün teklif formunu doldurmanız yeterli olacaktır.

En İyi Fiyat Garantisi

Diğer şirketlere kıyasla sigortasirketi.com.tr’den alacağınız tüm sigorta teklifleri bütçenize en uygun fiyat garantisi ve size özel indirimler vermektedir.

7/24 Hasar Desteği ile Sigortarsirketi.com.tr Hep Yanınızda

Sigortanızı aldıktan sonra ortaya çıkabilecek herhangi bir hasar ve sonrasındaki tüm süreçlerde, uzman hasar ve kriz yönetim ekiplerimiz size destek verecekler. Örneğin; Kaza yapma durumunda, hasarınız varsa (0212) 489 45 45‘i arayın, Sigortasirketi.com.tr’nin hasar ve kriz yönetimi uzmanları size en doğru yönlendirmeyi yaparlar ya da Online Hasar Bildirimi Formunu doldurun ve uzman ekibimiz sizlere ulaşsın.

Kaynak : https://sigortasirketi.com.tr

Evden eve nakliyat - Teknoloji - Betovis - Eğitim - Sağlık Konuları - Milosbet - Tıbbi Çözümler - İş Dünyası - Oyun, cratos slot - Gezi Rehberi - SEO Dostu Makaleler