22 Ekim 2021

Hit CANAVARI

Google SEO Hizmeti, Dijital Pazarlama, Uzman Makaleler

Taşımacılık Sektöründeki Faaliyetleri Bir Arada Tutuyoruz

Taşımacılık, bir kişinin veya kurumun, kendisine mülkiyeti kendisine ait olmayan bir eşyayı bir noktadan teslim alıp, başka bir noktaya teslim etmesi işlemine verilen isimdir. Karıncaların buldukları yiyecekleri yuvalarına taşımalarından, Mısır’da inşa edilen piramitler için taşınan taşlara kadar birçok eylem bu kapsamda tanımlanabilir. Ülkemizde maalesef çok dar anlamda kullanılan taşımacılık fiili, genel olarak evden eve eşya taşıma veya kamyon yükleme olarak algılanmaktadır. Nakliye faaliyetlerinin bel kemiğini oluşturan taşımacılık faaliyetinin düzgün gerçekleştirilmemesi durumunda taşınan metanın hasar görmesi kaçınılmazdır.

Medeniyetimizin Yapı Taşı

Taşımacılık, sadece yapı işlerinin değil, aynı zamanda ticaretin bel kemiğini oluşturan bir olgudur. Çağlar boyunca medeniyetler taşımacılık faaliyetlerini hızlandırmak, kolaylaştırmak ve ucuzlaştırmak için birçok eylemde bulunmuştur. Mısırlılar Nil nehrini kullanmış, Romalılar bütün Avrupa kıtasını kaplayan yollar inşa etmiş, birçok devlet meşhur İpek Yolunda güvenliği sağlamak adına karakollar ve kervansaraylar inşa etmiş, İspanyol, Portekiz ve İngiliz denizciler yeni rotalar ve kaynaklar bulmak için keşiflere çıkmışlardır. Günümüzde küresel ticaret öyle bir noktaya gelmiştir ki, Çin’de üretilen cep telefonumuzla Amerika’da bulunan bir firmadan, Afrika’da yetişen bir ağacın tohumlarını sipariş edebiliyoruz.

Kültürleri Bir Arada Tutan Olgu

Günümüzde kullandığımız tren, gemi, uçak gibi araçların gelişmesindeki en önemli etkenlerden biri taşımacılık faaliyetlerinde daha etkin olmalarını sağlamak adına gerçekleştirilmiştir. Ve bu gelişmeler sayesinde İskandinav ülkeleri portakal, mandalina gibi sıcak iklim meyvelerinin keyfini çıkartabilirken, Tropik ülkeler ise soğuk denizlerde yetişen balıkların tadını alabilmektedirler.

“Bu bağlamda sitemiz tüm nakliyecileri bir arada tutmayı amaçlamıştır.”

Merhaba Arkadaşlar;

Türkiye genelinde nakliye ağı oluşturuyoruz.

– % 8-9 oranında yakıt iskontosu

– Anlaşmalı sigorta iskontoları

– Anlaşmalı şubelerden lastik iskontosu

– Gelen taleplerin ilgili şubeye yönlendirilmesi

– Kapsamlı web sitesi ve sosyal medya sayfalarımızdan ilan ve reklam kolaylığı

– Aktif WhatsApp Grubu üyeliği…

Başlıca Avantajlardır

İlgilenen meslektaşlarımızın aşağıdaki mail adresine iletişim bilgilerini göndermeleri rica olunur.

nakliyeciplatformu2003@gmail.com

İnstagram sayfamız: https://www.instagram.com/nakliyeciler__platformu/

Web Adresimiz: https://nakliyeciplatformu.com/

 

Talepler 20.12.2020 tarihine kadar alınacaktır.

Teknoloji - Pendik evden eve nakliyat - eğitim, sağlık konuları, tıbbi çözümler - SEO dostu sağlık makaleleri