2 Aralık 2022

Hit CANAVARI

Organik Hit, Google SEO Hizmeti, Dijital Pazarlama Uzmanı

Kerastase Saç Bakım Merkezi

İstanbul Kerastase saç bakım ürünleri ile saçlarınızın daha gür ve yoğun bir görünümüne kavuşması için özel üretilen saç banyosu, şekillendirici wax ve serum usta berberler tarafından saçınıza uygulanıyor. Kerastase spesifik saç bakımının da yapıldığı merkezde ayrıca fusio dose sprey bakımı da yapılmaktadır. Kalıcı saç düzleştirme sayesinde uzun süreli kullanım sağlayacağınız için bu yöntem ile değerli vaktiniz size kalır. İstanbul çocuk kuaförü olarak da hizmet veren merkezde yapılan saç kesimi ile çocuklarınızın saçları da artık en az sizinki kadar bakımlı ve havalı olur.

Sakal Bakım Merkezi

Sakallarda saçlar kadar özen isteyen bir bölüm olduğu için İstanbul sakal bakım ürünleri kullanılarak yapılan bakım ile sakallarınız da artık daha bakımlı ve sağlıklı bir görünüme kavuşuyor.

Vücut Bakımı

İstanbul Suadiye erkek kuaförü saç, sakal, el, ayak, tırnak bakımının yanı sıra tüm vücut için uygulamalarıyla dikkatleri üzerine çekmeyi başarıyor. Gent’s İstanbul’ da makine ile yapılan vücut tıraş ve ağda seçenekleriyle baş ve yüz haricinde kalan bölgeler içinde farklı konseptlerde bakım yapılmaktadır.

https://www.gentsistanbul.com

Müzik Dersi - Mp3 indir - Teknoloji - Urfa Haber - Eğitim - Sağlık Konuları - Tıbbi Çözümler - İş Dünyası - Oyun - Gezi Rehberi - SEO Dostu Makaleler