27 Mayıs 2022

Hit CANAVARI

En İyi Firmalar, Google SEO Hizmeti, Dijital Pazarlama, Tanıtım Yazısı

İstanbul Evden Eve Nakliyat

İstanbul Evden Eve Nakliyat İçin Acil Çözüm

İstanbul Evden Eve Nakliyat İçin Acil Çözüm

Geçen kış Fatih’teki evimizde ev sahibimizle sorun yaşadık. Ev sahibi ay başı gelmeden evini boşaltmamızı istiyor, her fırsatta çıkarmaya çalışıyordu. Fakat ay başına beş gün vardır. Bu sürede ev bulmak, eşya taşımak hiç de kolay olmayacaktı. Ertesi gün yan mahallede bir kiralık ev olduğunu arkadaşlarımız haber verdi ve gidip baktık. Eksikleri olsa da acelemiz olduğu için kabul ettik.

Sıra İstanbul evden eve nakliyat firması bulmaya gelmişti. İnternette birkaç nakliye firması bulup iletişim kurduk. Fakat bu kadar kısa sürede taşıyamayacaklarını söylediler. Bu esnada Pointer Nakliyat adlı bir evden eve nakliyat firmasının da sitesiyle karşılaştık.

Evden Eve Nakliyat Hakkında Her Detay Sitelerinde

Pointer Nakliyat firmasının sayfasında 1958 yılından beri bu alanda oldukları, kaliteli, güvenli, hızlı, uygun fiyatlı hizmet verdikleri anlatılıyordu. Her zaman müşteri memnuniyetini esas aldıkları, her kademede uzman bir ekiple, yeni nesil araçlarla, asansörlü taşıma yaptıkları vs. yazıyordu.

Evden Eve nakliyat için firmayla iletişime geçtiğimizde en az 3-4 gün dolu olduklarını söylediler. Çok acil ihtiyacımız olduğunu, ev sahibinin tehdit ettiğini ve ay başına kadar mühlet verdiğini anlattık. Firma yetkilileri bizi anlayışla karşılayarak çözüm üreterek en kısa sürede taşıma işlemlerini gerçekleştireceklerini belirttiler.

Hızlı ve Uygun Fiyatlı Bir Ev Taşıma Oldu

Ertesi gün ikindi vakti için sözleştik ve biz gece ve sabaha kadar bütün eşyaları elimizden geldiğince paketledik. Fakat mobilyaları parçalarına ayıramamıştık. Randevu saatinde geldiler ve onları da hallederek kısa sürede bütün işlemleri bitirip yeni evimize ulaştırdılar. Bizlerin taşınma esnasında hiçbir şeye elimizi sürmemize gerek kalmadı. Hızlı, kaliteli ve gayet uygun fiyatlı bir ev taşıma gerçekleştirmiş olduk. Pointer Nakliyat firmasına en içten teşekkürlerimizi sunar daha nice yıllar başarılı işlere imza atmalarını temenni ederiz.

www.pointernakliyat.com

Teknoloji - Betovis - Eğitim - Sağlık Konuları - Milosbet - Tıbbi Çözümler - İş Dünyası - Oyun, cratos slot - Gezi Rehberi - SEO Dostu Makaleler