28 Eylül 2023

Hit CANAVARI

Organik Hit, Google SEO Hizmeti, Dijital Pazarlama Uzmanı

HD Tanıtım Videoları Bizim İşimiz – Hdtanitimfilmi.com

Tanıtım filmleri elbette günümüz şartlarında en etkili reklam aracıdır. Bu sayede geniş kitlelere ulaşmak daha kolaydır.

İç mekanda çekim yapıyorsanız, kullandığınız ışık türleri ve bunları nereye yerleştireceğiniz konusunda daha dikkatli olmanız gerekir. Kaçınılması gereken bir şey, tepeden aydınlatmadır – öznelerinizin yüzlerinde hoş olmayan gölgeler oluşturabilir.

Işık kaynaklarınızı kurmadan önce, bitmiş videonuzda oluşturmak istediğiniz efekti düşünün. Öznenizin yüzünün tamamen aydınlanmasını mı (“yumuşak” veya “düz” ışık) yoksa biraz gölge mi (“sert” ışık) istiyorsunuz? Bunları göz önünde bulundurun.

HD Tanıtım Filmi bu konularda uzman olup iç mekan ya da dış mekanlarda etkili tanıtım videosu çekim hizmeti sağlamaktadır. 

Çekim için kullandığınız arka plan konusunda dikkatli olun. Hiçbir şey dağınık veya dikkat dağıtıcı bir arka plandan daha az profesyonel görünmez.

Videonuz için profesyonel bir görünüm elde etmenin kolay bir yolu, düz renkli bir arka plan kullanmaktır. Bir duvar, bir çarşaf veya büyük bir arka plan kağıdı, hepsi iyi seçeneklerdir. Üzerine gölge düşmesini önlemek için öznenizin zeminden birkaç metre uzakta durduğundan emin olmak en iyisidir. HD tanıtım firması bu özelliklere çok dikkat ederek tanıtım film çekimlerini yapmaktadır.

Müzik Dersi - Mp3 indir - Teknoloji - Eğitim - Sağlık Konuları - Tıbbi Çözümler - İş Dünyası - Oyun - Gezi Rehberi - SEO Dostu Makaleler