Web Sitenizin Gelişmesi İçin Birkaç İpucu

Arama motorlarından başta Google’ dan artan bir web trafiği mi istiyorsunuz?

Organik arama yoluyla daha fazla müşteri çekmeyi istiyorsanız bu yazımızı muhakkak okuyun!

Eğer web siteniz için SEO çalışmaları (Site içi ya da Site Dışı) yaptırmadıysanız, müşterileriniz sizi Google, Yandex, Bing veya diğer arama motorlarında bulamaz. Aşağıda, web sitenizin arama motorları tarafından bulunmasını sağlamak için göz önünde bulundurmanız gereken en önemli faktörlerden bazılarını bulacaksınız. Bir göz atın ve kendi web sitesi analizlerinizi gerçekleştirerek sitenizin nasıl geliştirileceğini görün.

Başlık etiketleri, sayfa içi arama motoru optimizasyonuyla ilgili en önemli faktörlerden biridir. Meta başlık olarak da bilinen başlık etiketleri, arama motoru sonuçları sayfasında görünür ve potansiyel bir ziyaretçinin girişinizi tıklayıp tıklamama konusunda büyük bir fark yaratır. Sitenizdeki her bir web sayfasının, genel site mimarinizdeki benzersiz değerini ve amacını temsil eden orijinal bir başlık etiketi olduğundan emin olun. Ayrıca, başlık etiketlerinizin çok uzun olmamasına dikkat edin.

Web sayfanızın kısa bir açıklamasını sağlamak için meta açıklamaları için ayrılmış alanı uygun şekilde doldurun.

Arama motorları, bir web sitesinin bağlantı sayısındaki önemi göz ardı etmez ve sitenize o ölçüde değerler verir. Sitenize verilen her kaliteli bağlantı sitenizin standartlarını muhakkak olumlu şekilde yükseltecektir.

Web sitenize hergün olmasa bile haftada en az 1 güncel içerik girin. Bu içerikler sitenizin bulunduğu kategoride ya da sektörde olması sitenizin gelişimi açısından daha önemlidir.

Web siteniz için yapacağınız bu küçük ve ince detaylar ile internette emin adımlarla yürüyebilirsiniz.

Hitcanavari

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *