Toptan Kontör Bayiliği Açmak İçin Hangi Şartlar Gerekli?

Kontör, cep telefonları için olmazsa olmaz bir unsurdur. Bu yüzden her gün milyonlarca kişi kontör yükleme gereksinimi duyar. Eğer cep telefonu bayisi iseniz veya kontör satışı yapmaya müsait bir işletmeyseniz toptan kontör bayiliği satın alabilir, müşterilerinize online kontör satışı yapabilirsiniz. Aktif Kontör, en iyi parça kontör bayiliği satışını yapıyor.

En Ucuz Parça Kontör Sistemi

Şirket, Vodafone, Türk Telekom ve Turkcell kontör satışı imkânı sunuyor. Türkiye’nin her yerinde en ucuz parça kontör sistemi bayisi olabiliyorsunuz. Gelişmiş yazılımı ile hiçbir kuruluma gerek kalmadan müşterilerinize hizmet sunabiliyorsunuz. Şirket anlaşmalı olarak ucuz kontör sunuyor ve siz de kâr payınızla birlikte müşterilerinize satış yapıyorsunuz. Yazılım sistemleri son derece kullanışlı ve her geçen gün güncelleyerek daha iyi hale getiriyorlar.

Kolay Parça kontör Yükleme

Şirketin yazılımı üzerinden basitçe parça kontör yükleme yapabiliyorsunuz. Ne kadar satış yaptığınızı, işlem yaptığınız günlük, haftalık, aylık, yıllık raporlayabiliyor, durum analizi elde edebiliyorsunuz kaliteli hizmetiniz sizi kısa sürede bölgenin en iyi parça tl bayiliği yapıyor.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *