Simultane Sistem Kiralama Ankara

Konferanslar, seminerler ve benzeri organizasyonlar için Simultane sistemlere ihtiyacınız varsa Setup Teknik olarak biz karşılıyoruz. Teknolojik Simultane sistemlerimiz sayesinde her türlü ihtiyaca profesyonel çözümler üretilmektedir. Kullandığımız sistemler profesyonel ekipmanlarda oluşmakta ve en iyi ses kalitesini vermektedir. Simultane sistem kiralama Ankara şubemize gelerek ya da bizi arayarak bu sistemleri firmamızdan uygun fiyata kolayca kiralayabilirsiniz.

Simultane sistemleri kiraladıktan sonra bize sistemlerin kurulacağı adresleri vermeniz yeterli olacaktır. Teknik personellerimiz sistemlerin kurulumunu gerçekleştirecektir. Tüm sistemler kurulumdan önce kontrol edildiği için herhangi bir aksilik ile karşılaşılmaz. Ayrıca yaşanabilecek aksilikler ve arızalanmalar içinde her zaman yedek sistemleri ve ekipmanları organizasyon alanında hazır olarak bekletiyoruz.

Setup Teknik aynı zamanda sizlere Kayıt deski kiralama hizmeti de sunmaktadır. Yaptığınız organizasyonlarda ziyaretçilerinizi kayıt yaptıracaksanız ve bunun içinde hem dikkat çekici hem de estetik görünüşe sahip deskler arıyorsanız farklı tasarımları size sunan firmamızı ziyaret etmelisiniz. Beklentileri aşan ve ihtiyaçları karşılamaya yönelik olan kayıt deskleri arasından istediklerinizi seçebilir ve kurulumunu tarafımıza yaptırabilirsiniz. Adresi bildirdikten sonra seçmiş olduğunuz kayıt deskleri araçlarımıza yüklenerek belirttiğiniz alana alanında uzman teknisyenlerimiz tarafından kurulacaktır. Organizasyon tamamlandıktan sonrada yine söküm ve taşıma firmamız tarafından gerçekleştirilmektedir.

Sizde simultane sistem ve kayı deski kiralamak için firmamız ile iletişime geçmelisiniz. 7/24 sizlere hizmet sunan Setup Teknik her türlü ihtiyacınız için size pratik çözümler sunmaktadır.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *