Poker Chip Satışı, Facebook Poker Chip Satış

Merhaba arkadaşlar son zamanlarda ki facebook poker oyununda meydana gelen açık yüzünden bir çok kişi mağdur olmuştur. Sizler chiplerinize mutlaka sahip çıkın ki bu tip durumlarla karşılaşmayın. Facebook poker chip satışı yapan kişiler kesinlikle sizin chiplerin ile bir ilgisi yoktur onlar sadece işlerini yaparlar hesaplarınızdan çıkarlar ve siz 2. Bir alışveriş yapana kadar kesinlikle facebook hesabınıza girmezler. Tabi bazı satıcılar art niyetli oldukları için dolandırıcılık yapabilirler o yüzden chip alacağınız kişileri mutlaka iyi araştırmanız gerekmektedir ki bu durum sizlere bağlıdır biz 6 yıldır chip satışı yapıyoruz ve yapmaya da devam etmekteyiz. En ucuz ürün garantisi ile poker chipi satıyoruz ve siz değerli oyuncularımız için web sitemizde sürekli olarak canlı destek uzmanı bulundurmaktayız.
Hesaplarınız güvenliği için facebook sekmesinden hesap güvenliği sekmesinden gerekli önlemleri almanızı tavsiye ediyoruz. Hesabınıza chip atıldıktan sonra mutlaka şifrenizi değiştiriniz. chip satış yapan kişileri iyi araştırın ve müşteri yorumlarını okuyunuz. Bizim Sonteklif üzerinden 2500 e yaklaşan bir işlemimiz bulunmaktadır ki buda bizim ne kadar güvenilir chip satışı yaptığımızın göstergesidir.

admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

Poker Chip Satışı, Facebook Zynga Poker Chipi Satın Al

Çar Eki 24 , 2012
Merhaba arkadaşlar son zamanlarda ki facebook poker oyununda meydana gelen açık yüzünden bir çok kişi mağdur olmuştur. Sizler chiplerinize mutlaka sahip çıkın ki bu tip durumlarla karşılaşmayın. Facebook poker chip satışı yapan kişiler kesinlikle sizin chiplerin ile bir ilgisi yoktur onlar sadece işlerini yaparlar hesaplarınızdan çıkarlar ve siz 2. Bir […]