Lüfer Tekne Turları ile Boğazın Keyfini Çıkarın

Ülke olarak misafir ağırlamaya çok önem veririz. Evimize gelen ya da bizi ziyaret eden misafire en iyi yemekleri yapar, bulunduğumuz şehre ilk kez geliyorsa ona tüm şehri gezdirir ve hiçbir masraftan kaçınmayız. Hem kültürümüzün bir parçası olan hem de misafire verdiğimiz değeri, kıymeti göstermek açısından ağırlamaya ayrı bir anlam katarız.

Bunun içindir ki ilk olarak misafirimizin, sevdiğimiz birinin ya da akrabamızın ilk önce karnını doyurmakla birbirinde güzel lezzetli yemeklerle işe başlarız. Özel bir gün ve gece ise vereceğimiz yemeğin daha özel ve güzel olmasını isteriz. Bunun için İstanbul’da misafir ağırlamaya önem verenler yemekli tekne turu organizasyonları düzenliyerek bir başka alternatif oluşturuyor.

Eşsiz boğaz manzarası karşısında sünnet, düğün, toplantı, kutlama, nişan, mezuniyet gibi birçok özel gün için yemekli boğaz turları Lüfer tekne grupları tarafından ekip ve tam donanımlı tekne, yat gibi deniz taşıtları ile profesyonel bir şekilde düzenlenmektedir.

Kahvaltı, öğle yemeği veya akşam yemeği gibi günün herhangi bir saatinde nefis yemeklerle birlikte boğazda gemi turu düzenleyerek sevdiklerinizi en iyi şekilde ağırlayın. Lüfer tekne gruplarının kategorize ettiği set menüler, barbekü menüler ve kokteyl menülerden sizin için en uygun olanını seçerek yemek menünüzü ayarlayabilirsiniz.

Esnek bir yapıya sahip olan menüler ile istediğiniz değişikliği yapabilir ya da en baştan planladığınız menüyü yetkililere vererek isteğiniz doğrultusunda menü hazırlayabilirsiniz. İstanbul boğazı tekne turları ile 2 – 4 saat arası boğaz turu, yemekli, alkollü – alkolsüz ve müzikli bir gün düzenlemeniz mümkün.

Tekne fiyatları ve kapasiteleri, menü içerikleri, tur saat ve süreleri hakkında daha fazla bilgi almak isterseniz Lüfer tekne turlarının internet sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *