Ktunnel ile Yasaklı Sitelere Güvenli Giriş

İnternet üzerinde yasaklı sitelere giriş yapmak için çözüm yolları aradığınızda karşınıza birçok reklam, program, ve müstehcen içerikli sitelerle karşılaşırsınız. Aslında bu durum basit bir mp3’ü indirmek istediğinizde bile karşınıza çıkan bir şeydir. Karşınıza çıkan ilk site size aradığınız içeriği vaat eder, ancak siz siteye tıkladığınız da indirme tuşuna bastığınızda karşınıza sürekli olarak yeni siteler ve içerikler çıkar bu durumda hiç istenmeyen bir şeydir.

Bu durum yasaklı sitelere girerken de yaşanan bir durumdur. Tüm bunlarla uğraşmadan istediğiniz yasaklı siteye kolayca girmek için ktunnel adresini tıklamanız yeterli. Ktunnel yasaklı sitelere giriş için reklam içermeyen, başka sitelere yönlendirme yapmayan ve herhangi bir program indirmeye zorunlu bırakmayan oldukça kolay kullanılan bir internet sitesi.

Sadece bir internet sitesi olduğu için ve asıl amacı yasaklı sitelere giriş olduğu için bunu için tasarlanmış özel bir site. Ktunnel farklı bir proxy çözümleme işlemi sayesinde her türlü yasaklı siteye kolayca erişebiliyor ve anında size yönlendiriyor.

İnternet bağlantınızda hiçbir müdahale yapmadan ve hiçbir yavaşlama sorunu yaşatmayan ktunnel ile yasaklı sitelere normal bir şekilde erişim sağlayabilirsiniz. Ayrıca ktunnel üzerinde sitelere giriş yaptığınız zaman IP numaranız takip edilmez ve kayıt altına alınmaz. Yani IP numaranız ile sadece ktunnel sitesine giriş yaptığınız görülür. Yasaklı sitelere sizin IP adresiniz gönderilmediği için bilgisayarınız ve IP numaranızda tamamen güvende olur. Bu sayede yasaklı sitelere hem kolayca hem de güvenli bir şekilde girebilirsiniz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *