Kocaeli Evden Eve Nakliyat

Asansörlü nakliyat hizmeti günümüzde bir gereklilik ve aynı zamanda çok bir kolaylıktır.  İzmit evden eve nakliyat firması bu konuda oldukça başarılı hizmetler sağlamaktadır.

Asansörlü taşımacılıkta yapılan inceleme ile eşyalarınıza hangi türden ambalaj malzemelerinin kullanılacağı, kaç eleman eviniz içinde görev alacağı, eşyalarınızı taşıyacak asansör tipinin belirlenmesi, evinizin önüne getireceğimiz asansörün kurulumu açılarını ve pozisyonunu belirlenir. Yapılan bu tür çalışmalar mobilya asansörlü taşınma da hiçbir aksiliğin oluşmaması bakımından öngörülmektedir. Müşterimiz ile anlaşma yapıldıktan sonra taşınma günü belirlenir ve asansörlü taşıma araçlarımız belirtmiş olduğunuz tarih ve saatte hazır olur.

Asansörlü taşımacılık bir gerekliliktir!

İlk olarak ev içinde tüm mobilya eşyalar geri montaj yapılır. Geri montaj yapılan eşyalarınız paketleyici elemanlarımız tarafından tek tek kolilenir ve asansör platformuna eşyalarınız yerleştirilerek aşağıya indirilir ve araç içerisinde deneyimli personellerimiz tarafından araçlarımıza yerleştirilmesi yapılır.

Çok yüksek katlara kadar uzanabilen asansörlerimiz ile sizlere hizmet vermekteyiz. Profesyonel, hızlı, güvenilir ve kaliteli asansörlü evden eve nakliyat hizmeti alma ihtiyacınızda firmamız Kocaeli evden eve nakliyat‘ ı arayabilir, detaylı bilgi alarak nakliye hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.

http://www.kocaelievdeneve.net/

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir