Kalorifer Petek Temizliği Ve Su Kaçağı Tespiti

Yaşadığımız evlerde kullandığımız temiz suyun ve artık olan kirli suyun düzenlendiği yer su tesisatlarıdır. Su tesisatları evin mutfağında, banyosunda ve tuvaletinde bulunur. Evlerde görülen arızalardan biri su tesisatında meydana gelen tıkanıklıklar ve sızıntılardır. Bunun için tesisatçılar su kaçağı tespiti yaparlar. Bu tespit sonucunda kaçağın olduğu yer onarılır. Bunun dışında tesisatçılar tıkanıklık açma hizmeti de verirler.

Evlerdeki Isıtma Sistemleri

Evlerde kullanılan ısıtma sistemleri merkezi ya da daire içi ısıtma şeklindedir. Isınma için sıcak su evin içinde dolaştırılır. Bu dolaşım kaloriferler sayesinde olur. Ancak sürekli dolaşan su zaman içinde kirlenerek kaloriferlerde tıkanıklığa neden olabilir. Bunun için kalorifer petek temizliği işleminin düzenli olarak yaptırılması gerekir.

Isıtma Sistemlerinin Bakımı

Isınmak için kullanılan kaloriferlerin bakımı hem ısınma sisteminin düzgün çalışması için hem de bakımsızlıktan çıkan arızalar yüzünden sorunlara neden olmaması için periyodik olarak yapılmalıdır. Bu bakım içinde en önemli olanı petek temizliği olmaktadır. Kalorifer peteklerinin içinde dolaşan kirli suyun temizlenmesi gerekmektedir.

Asya Tesisat olarak; Kalorifer petektemizliği, petek temizliği, su kaçağı tespiti, tıkanıklık açma, pimaş açma, gider tıkanıklığı açma gibi ve daha birçok tesisat işlerinizde hizmetlerimizi İstanbul ilinde ve aşağıdaki ilçelerde aktif olarak gerçekleştirmekteyiz.

Bahçelievler – Arnavutköy – Avcılar – Bağcılar – Bakırköy- Başakşehir
Bayrampaşa – Beşiktaş – Beylikdüzü – Beyoğlu – Büyükçekmece – Çatalca
Esenler – Esenyurt – Eyüp – Fatih – Gaziosmanpaşa – Güngören
Kâğıthane – Küçükçekmece – Sarıyer – Silivri – Sultangazi – Şişli – Zeytinburnu

Yukarıdaki tüm ilçelerde eksiksiz ve kusursuz hizmet anlayışını benimseyen firmamız size bir telefon kadar yakın!

www.asyatesisat.com
www.asyatesisat.org

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *