Işıklı Tablo Çeşitleri

Klasik tablo görünümünden uzak farklı tasarımlarla oluşturulan kanvas tablo genellikle 3 cm kalınlığında ve 4cm genişliğinde ahşapların kurumuş ve fırınlanmış halidir. Tabloda yer verilen resmin bütün olarak her açıdan her desenin net olarak fark edilmesini sağlamaktadır. Duvardan 3 cm ilerde bir duruş sergilemesi kullanılan odanın havasına şıklık sunmaktadır. İstanbul görsel sanatlar firması olarak son model dijital makine sistemleriyle kaliteden ödün vermeyerek tablo severlere farklılıkları yaşamalarını sağlamaktadır.

Işıklı tablo dekorasyon alanlarında yapılan değişikliklerin modern yansımasını sunarak dekorasyon bütünlüğünü görsel materyallerle sağlamaktadır. Duvarların boş olup yalın ve katıksız bir dekorasyon ile eksik görünmesini engelleyerek her odaya farklı tasarımlarla güç kazanmasını sağlamaktadır. İstanbul görsel sanatsal firmasının sunduğu seçeneklerle zevkinize uygun seçenekleri güven içerisinde değerlendirebilirsiniz.

Işıklı tablolar kullanışlı olması dışında istenilen her boyutla özelikte olması nedeniyle çocuk odalarına araba ile hayvan tasarımlarıyla enerji sağladığı gibi bir salon ya da oturma odalarında da doğa manzaralarıyla güçlü duruşları sunmasıyla tercih edilebilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir