Genç Erdal Konya Otocam Firması

Çeşitli özelliklere sahip otomobil camlarının bizleri sadece güneşin zararlı ışınlarından koruduğu yönünde yaygın bir bilinç vardır ki bu tam olarak doğru değildir. Bizlere güvenli bir sürüş sağlayan lamine camlar aynı zamanda soğuk kış aylarında da hayatımızı kolaylaştırmaktadır.

Gizli rezistanslı Lamine cam; imal edilirken, katmanlar arasına döşenecek olan “mikron” kalınlığındaki ince teller sayesinde ısınabilen lamine emniyet camıdır.

Gizli Rezistanslı Lamine Cam Kullanım Alanları
isteğe bağlı olarak her zaman farklılık göstermekle birlikte çoğu zaman ön camlarda kullanıldığı gibi tüm lamine camlara da uygulanabilir. Soğuk ve yağışlı havalarda buz ve buğu çözmek amaçlı kullanılır. Isıtılacak  alanının büyüklüğüne ve aracın akü gücüne göre performansı değişiklik gösterebilir. Fakat ortalama vermek gerekirse  -10C gibi bir  dış ortam sıcaklığında, tamamen buz tutmuş bir ön camın çözülmesi bir kaç dakikadan fazla sürmemektedir. Dolayısıyla eski zamanlarda yaptığımız gibi aracın  camlarının  kazınmasına gerek kalmadan, zaman kaybı ve camın zarar görmesi ihtimali engellenir bununla birlikte geniş bir görüş mesafesi ile sürüş emniyeti ve sürüş konforu artar. Ayrıca camın tümüne uygulanmak zorunda değildir. Ön camlarda bölgesel olarak sadece silecek bölgesinde de uygulanabilir. Bunun dışında “görünmez tel teknolojisi” denilen bir sistem  ile entegre radyo antenlerini de ön cam laminatının içerisine yerleştirmek mümkündür.

Biz Genç Erdal Otocam olarak 40 yılı aşkın bir süredir sizlere  Konya otocam sektörünün öncü firması olarak ve  alanımızla ilgili her türlü hizmeti, değişen piyasa koşullarını  ve sektördeki gelişmeleri takip ederek vermekteyiz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *