Galatasaray dan son dakika haberler

İtalyan teknik adam Roberto Mancini ile yolları ayıran Galatasaray şu ana kadar hiçbir teknik direktörle anlaşmadı. Mancini döneminde büyük başarılar bekleyen Galatasaray yönetimi ve taraftarı beklenen başarılara ulaşamayınca oldukça kötü bir sezon gösterdi. Tepkilerin odağında ise İtalyan teknik adam Roberto Mancini vardı. Mancini İtalyan basınında ve taraftarında efsane futbolculardan biri olarak görülüyor.

Kariyerine İtalya’da Fiorentine ile başlayan daha sonra Inter ve Lazıo gibi dünyaca ünlü kulüplerde teknik direktör olarak görev yapan Mancini 2013 yılında Galatasaray ile anlaşmış ve teknik direktör olarak görev yapmaya başlamıştı. Geçtiğimiz sezon içerisinde spor haberleri arasında en çok beklenen haber olan Galatasarayın yeni teknik direktörü kim olacağı Mancini ile cevabını bulmuştu.

Ancak istenilen sonuçların bir türlü alınamaması nedeniyle Mancini Galatasaray’da 1 yıl boyunca sürdürdüğü teknik direktörlük görevinden istifa etmişti. İstifa sonrasında ise Galatasaray yeniden teknik direktör arayışına çıkmış ve daha öncede birlikte çalıştığı Mircea Lucescu ile temasa geçmişti. Taraftarlar gazete ve internetten Galatasaray’la ilgili haber oku diyerek arama yaptıklarında ise üzücü bir haber ile karşılaştılar.

Halen Shakthar Donetsk takımında teknik direktör olarak görev yapan Mircea Lucescu henüz bu takımla işinin bitmediğini belirterek Galatasaray’ın yaptığı teklifi reddetti. Galatasaray’ın kendisine 3 yıllık sözleşmeyle geldiğini belirten Mircea Lucescu teklifi bu şekilde reddetti. Önümüzde ki günlerin Galatasaray’ın yeni teknik direktörünün kim olduğunu kesin olarak öğrenmek için haberoku.com.tr adresini takip edin.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *