Farmasi ile Sizde Kazanın

farmasiuyelikformu1Dr.C.Tuna tarafından 1946 yılında kurulan Farmasi uzun yılların verdiği deneyim ile kozmetik ürünlerinden kişisel bakım ürünlerine kadar aklınıza gelebilecek tüm güzellik ürünlerini ayağınıza kadar getiriyor. Günümüzde 5 ayrı entegre tesisi bulunan firma aynı zamanda Avrupa’nın en büyük entegre tesislerine sahip.

Farmasi kozmetik ürünlerini toplamda 118 ülkede satmakta ve 2000’den fazla ürün yelpazesi ile de müşterilerinin isteklerini en hızlı çözümleri sunmaktadır. Bu ürünlerin tamamı şuana kadar toplamda 350 milyondan fazla tüketiciye ulaşmış bulunuyor. Ayrıca şirket %100 Türk sermayesi ile üretimlerine devam etmektedir.

Farmasi, müşterileri için sürekli yeni Farması ürünleri üretmekte ve bunları kullanıma sunmaktadır. Ayrıca her bir ürünümüzün yer aldığı kataloglar üyelerimize gönderilmekte ve gerekli durumlarda da bilgilendirme yapılmaktadır.

Farmasi üyelik sisteminden yararlanarak Farmasi ailesinin bir ferdi olduğunuz zaman sizde kazanç sistemini daha iyi anlayacak ve farkını anlayacaksınız. Çok iyi bir şekilde planlanmış ve kazancı diğer yöntemlere göre daha fazla olan yöntemlerimiz sayesinde sizde kendi sermayeniz ile iş dünyasına adım atabilirsiniz.

Farmasi kayıt işlemlerinizi yapabilmek ve ailemizin bir ferdi olmak için sizde müşteri temsilcilerimiz ile iletişime geçmelisiniz. Ödeyeceğiniz ücretler hakkında gerekli bilgileri alacak ve tüm merak ettiklerinizi müşteri temsilcilerimize sorabileceksiniz. Ayrıca üyelik işlemleriniz tamamlandıktan sonra 2000’den fazla ürünün yer aldığı kataloglarımıza sahip olabilir ve istediğiniz ürünlerin siparişini vererek kazanmaya başlayabilirsiniz.

Farmasi üyelik tel,whatsapp: 0 545 975 24 79

http://www.farmasiturkey.com

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *