Engelliler Haber Sitesi

Yaşamda binbir zorlukla hayatlarını idame ettiren engelli kardeşlerimiz tüm bu olumsuz zorluklara rağmen pozitif enerjileriyle gülümsemekte, sağlıklı insanlara inat toplumda bir birey olmanın verdiği hakla yaşama sımsıkı bağlanmaktadırlar. Bu sayede farkındalık oluşturarak insanlığa olumlu yönde büyük bir ders vermektedirler.

Engelliler haber bilgi paylaşım platformu olan web adresimiz sizlere uzun yıllardan beridir hizmet sunmakta, engellilerin çekmiş olduğu sıkıntılar zorluklar ve engelli hakları hakkında bilgileri aktarmaktadır.

Yaşam için engellilerin yanında destekçi olun

Kaliteli ve güncel olan engelliler haber sitesi, engelliyim.net sizlere daima en doğru en güvenilir paylaşımları yayınlayarak yayın hayatını sürdürmektedir. Sizlerin duyarlı desteği sayesinde bizler hayata pozitif bakarak tüm zorlukları aşmaktayız.

Engelli kardeşlerimizin çekmiş olduğu sıkıntıları ve de zorlukları sizlere yansıtarak empati kurmaya çalışmanızı sağlıyor yapılacak olan tüm aktiviteleri web sitemiz sayesinde aktarıyoruz.

Her insan bir engelli adayıdır!

Unutmayalım ki asıl engel engellilere engel olanlardır. Engelli kardeşlerimizde diğer normal sağlıklı insanlar gibi üretken, hayata bağlı çok başarılı şekilde hayatlarını sürdürebilirler. Onları dışlamaktan ziyade onları anlamak ve aramızda onlara da yer vererek iş dünyasında, sosyal alanlarda ve diğer durumlarda onları motive etmeliyiz. Yeter ki asıl engel yürekte olmasın.

http://www.engelliyim.net/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *