Boğaziçi Kız Yurdu ile Kendinizi Evinizde Hissedin!

Ailesinden uzakta kalanlardan kendisine daha iyi bir çalışma ortamı oluşturmak için yurda çıkan kişilere kadar herkese kapısını sonuna kadar açmış olan Boğaziçi Konya kız yurdu sunduğu imkanlar sayesinde tüm öğrencileri kendi evlerinin rahatlığında yaşamlarını sürdürmelerini sağlamaktadır.

Yurdun İmkanları Nelerdir?

Kesintisiz ve sınırsız kablosuz internetle birlikte her odaya eklenmiş olan çalışma masalarıyla kız öğrencilerin en iyi şekilde derslerine çalışabilmesi için tüm ortam hazır edilmiştir. Ayrıca etüt salonları da her zaman çalışmak isteyenler için hazır tutulmaktadır. Konya kız öğrenci yurdu öğrencilerin sosyal aktivite ihtiyaçlarının karşılanması için de kafeteryaya sahiptir.

Üniversitelere Ulaşım

Oldukça merkez bir nokta üzerinde bulunan Boğaziçi Yurtları Konya kız yurtları içinde ayrı bir öneme sahiptir. Selçuk Üniversitesi’ne tramvay ve dolmuş ile çok kolay bir şekilde ulaşılabilirken aynı zamanda Necmettin Erbakan Üniversitesi’ne 5 dakika uzaklığındaki mesafesiyle oldukça rahat bir ulaşım sunmaktadır. www.bogaziciyurtlari.com.tr adresinden yurda ulaşarak yurt hakkında merak ettiğiniz soruların cevaplarını alabilmeniz de mümkündür.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *