Bekiroğlu Evden Eve Nakliyat

Günümüzde ev taşırken eşyalar ve nakliyat işlemleri kafamızı çokça kurcalayan meselelerden biri olmaktadır. Bekiroğlu nakliyat eşyalarınızı gereken titizlik ve özenle taşır, 20 yıldan fazla zamandır nakliyat sektöründe bulunan şirketimizin bünyesinde bulunan tecrübeli çalışanlar eşyalarınızı tıpkı sizin gibi özenerek ve zarar vermeden taşırlar. İstanbul, Gebze, Kocaeli ve İzmit bölgelerinde hizmet veren şirketimiz teknolojinin bütün imkânlarını kullanmaktadır. Teknik ekibimiz gerektiğinde demonte işlemlerinizi sizin için gerçekleştirmektedir. Gebze evden eve nakliyat işleriniz ve İstanbul, Kocaeli, İzmit bölgelerinde eşyalarınız tarafımızca titiz bir şekilde taşınacaktır.

Taşıma esnasında meydana gelebilecek çarpmalar eşyalarda kırılmalara, çatlamalara, dökülmelere ve çeşitli hasarlara yol açabilmektedir. Bekiroğlu Nakliyat eşyalarınızın başına gelebilecek her türlü zarara karşı en iyi ve güvenilir hizmeti vermektedir. İstanbul, Gebze, Kocaeli, İzmit evden eve nakliyatesnasında teknik ekibimiz tarafından türüne uygun ambalaj malzemeleriyle (streç, Kraft, köpük, naylon vb.) ambalajlanacak olan eşyalarınızı hiçbir zarar gelmeden taşıyacağımızı garanti ediyoruz. Firmamız çeşitli durumlarla evini boşaltmış ve yeni ev bakan müşterilerimiz için günlük, haftalık ve yıllık olarak kiralık eşya deposu imkânı da sağlamaktadır. Şehirlerarası yapılacak nakliyat işleriniz için gerekli plânlamalar uzman ekibimiz tarafından yapılıp eşyalarınız uzun mesafeler boyunca güvenli şekilde taşınacaktır.

Bugüne kadar birçok kişi ve kuruma İstanbul, Gebze, İzmit ve Kocaeli evden eve nakliyat hizmeti vermiş olan şirketimiz için memnuniyetiniz çok önemlidir. Hizmetlerimiz, araçlarımız ve diğer konular hakkında ayrıntılı bilgiye www.sehirlerarasi-nakliye.net adlı web sitemizden ulaşabilirsiniz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *